Αρχική Κύριες Ειδήσεις This is Cyprus Κραυγή απόγνωσης από χιλιάδες διερχόμενους οδηγούς.
Κύριες Ειδήσεις

This is Cyprus Κραυγή απόγνωσης από χιλιάδες διερχόμενους οδηγούς.

Share
Default Featured Image
Share
his is Cyprus Κραυγή απόγνωσης από χιλιάδες διερχόμενους οδηγούς. Αποκλειστικό από online portal GREEN PRESS CYPRUS. NEWS
Κυκλικός κόμβος Aνθούπολης Δευτέρας Παλαιοχωρίου, την κατασκευή του έργου την ξεκίνησαν πριν 6 μήνες και την έχουν αφήσει στη μέση του πουθενά εδώ και 2 μήνες λόγω έλλειψης χρημάτων προς των εργολάβων.
Καλούμαι όλα τα κόμματα και όλους αυτούς που νοιάζονται για μιαν άλλη Κύπρο όπως επίσης και των καθόλλα αρμόδιο υπουργο κυρίων Καρούσο να μας δώσουν μιαν άμεση απάντηση στα πολλά αναπάντητα γιατί…
GREEN PRESS CYPRUS

Share
Σχετικά Άρθρα
ΕλλάδαΚύριες Ειδήσεις

Ελλάδα: 75χρονη πήδηξε από το μπαλκόνι την ώρα που καιγόταν το σπίτι της για να σωθεί

Ελλάδα: Εξιτήριο πήρε η 75χρονη γυναίκα που πήδηξε από το μπαλκόνι της...

Κύριες ΕιδήσειςΠεριβάλλονΠεριβάλλον & Άνθρωπος

Έκθεση-σοκ της UNICEF: Ένα δισεκατομμύριο παιδιά απειλούνται από την κλιματική αλλαγή

Τα παιδιά βρίσκονται στην πρώτη γραμμή των συνεπειών της κλιματικής αλλαγής», τόνισε...

Κύριες ΕιδήσειςΠεριβάλλον

Η μεγαλύτερη κλειστή θάλασσα του κόσμου στερεύει – Νέα μελέτη αποκαλύπτει τον καθοριστικό ρόλο του ανθρώπου

Η Κασπία Θάλασσα, η μεγαλύτερη κλειστή υδάτινη λεκάνη στον κόσμο, συρρικνώνεται σε...

Κύριες ΕιδήσειςΥγεία

Το ηλιοβασίλεμα είναι το καλύτερο φυσικό «αντίδοτο» στο άγχος, λένε οι επιστήμονες

Νέα επιστημονικά δεδομένα επιβεβαιώνουν ότι η παρατήρηση, έστω και για λίγη ώρα,...